Політика конфіденційності

Загальні положення

Для підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання персональних даних всіх Відвідувачів сайту https://mono.ua/ або https://mono.ua, доносимо інформацію, які саме дані збираються та зберігаються, і з якою метою ми їх використовуємо на Сайті , що знаходиться за адресою: https://mono.ua/ або https://mono.ua (далі – Сайт). Адміністрація дуже уважно ставиться до конфіденційної інформації всіх користувачів, які відвідують Сайт. Саме тому на підставі вимог законодавства України та Конвенції про захист осіб у зв'язку з автоматизованою обробкою персональних даних, розроблено цю Політику конфіденційності (далі – Політика).

Сфера дії цієї Політики

Дія Політики поширюється на персональні дані та відомості, які збираються на Сайті. Персональні дані і відомості, це ті дані, які ідентифікують особисто Вас, як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, яка є доступною для нас. Персональні відомості включають в себе Ваше ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону, відомості отримані внаслідок здійснення платежу на Сайті. Ця Політика не поширюється на інші ресурси, посилання на які можуть бути вказані на Сайті. Ми не несемо відповідальність за політику конфіденційності або зміст сторонніх ресурсів.

Файли cookies та аналогічні технології

Ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням Сайту ми можемо збирати інформацію, що стосується ґаджетів та пристроїв, які Ви використовуєте, мереж до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтесь Сайтом. Це також включає наступну інформацію: IP-адреса, браузер та його версія, види плагінів Вашого браузера, відомості про операційну систему, також інформація про Ваші відвідування, маршрут переміщення за URL-адресами, послуги, які Ви переглядали або шукали, всі помилки завантаження, тривалість відвідування сторінок Сайту, тощо. Також, на Сайті збирається інформація шляхом використання різних технологій, аналогічні до cookie (в т. ч. різного роду аналітичні ресурси).

Інформація, яка збирається за допомогою Сайту

На нашому Сайті, в разі, коли Ви робите замовлення, берете участь в акції або іншим чином взаємодієте з нами, ми збираємо як особисту інформацію, так і загальні дані. Особиста інформація стосується окремого споживача - приміром, ім'я, адреса, номер телефону, e-mail, тощо. Такі дані ми отримуємо лише від осіб, які надають її свідомо та з власного бажання. Наприклад, вказуючи ім'я та адресу із запитом на отримання подальшої інформації від нас. Для того щоб зробити замовлення товарів/послуг, брати участь у акціях, або іншим чином взаємодіяти з нами, Ви повинні уважно ознайомитися з Вашими правами та обов’язками щодо обробки персональних даних, які зазначені в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», уважно ознайомитися з даною Політикою конфіденційності, а також висловити свою повну згоду з їх умовами. Якщо Ви не погоджуєтеся з будь-якою з умов даної Політики конфіденційності та вищезазначеного Положення про захист персональних даних, будь ласка, не надавати особисту інформацію.

Використання Вашої персональної інформації

Ми використовуємо отриману Сайтом персональну інформацію у наступних цілях:

  • надання інформації про Товар згідно із Вашим запитом та Ваших потреб;
  • забезпечення безпеки та запобіганню будь-яких протизаконних дій та запобіганню шахрайству;
  • з метою підняття ефективності та якості обслуговування клієнтів;
  • більш ефективної персоналізації використання сайту;
  • надання Вам спеціальних пропозицій, які можуть бути Вам цікаві (виключно за Вашою згодою);
  • надання Вам інформації щодо користування Сайтом;
  • вдосконалення роботи, функціоналу, дизайну та інших зручностей на Сайті.

Зміна умов Політики конфіденційності

Користувач, користуючись Сайтом, приймає всі умови цієї Політики конфіденційності і розуміє, що у нашу Політику можуть вноситись зміни в односторонньому порядку. Зміни, що вносяться до даної Політики, в обов’язковому порядку публікуються адміністрацією Сайту.

Ласкаво просимо

Виберіть валюту: